PAKET JAMESON WHISKEY 0.2L

1,375 ден

Нема на залиха

Пакет за денот на вљубените Валентајн кој содржи:

1хВиски ЏЕЈМИСОН 0,2L,  декоративна кутија , декорација, нутела крем, бомбони Фереро, бомбони Рафаело.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PAKET JAMESON WHISKEY 0.2L”