PAKET BOVIN PINOT NOIR 0.75L

1,600 ден

PAKET BOVIN PINOT NOIR 0.75L

Нема на залиха

Пакет за денот на вљубените Валентајн кој содржи:

1хВино БОВИН Пинот Ноир 0,75L,  декоративна кутија Срце, декорација, нутела крем, бомбони Линдор,бомбони Рафаело мини кутија.

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PAKET BOVIN PINOT NOIR 0.75L”
Категории , ,