PAKET BOVIN MUSCAT TEMJANIKA 0.75L

1,600 ден

PAKET BOVIN MUSCAT TEMJANIKA 0.75L

На залиха

Пакет за денот на вљубените Валентајн кој содржи:

1хВино БОВИН Мускат Темјаника 0,75L,  декоративна кутија, декорација, нутела крем, бомбони Линдор,бомбони Рафаело мини кутија.

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PAKET BOVIN MUSCAT TEMJANIKA 0.75L”
Категории , ,