PAKET BOVIN IMPERATOR 0.75L

3,000 ден

PAKET BOVIN IMPERATOR 0.75L

На залиха

Пакет за денот на вљубените Валентајн кој содржи:

1хВино БОВИН ИМПЕРАТОР 0,75L, декоративна кутија , декорација, Бомбињера Линдор, Линдор СРЦЕ,  Бомбони Фереро, бомбони Рафаело, апетисани.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PAKET BOVIN IMPERATOR 0.75L”
Категории ,