PAKET BOVIN A’GUPKA 0.75L

5,600 ден

PAKET BOVIN A’GUPKA 0.75L

На залиха

Пакет за денот на вљубените Валентајн кој содржи:

1хВино БОВИН А’ЃУПКА 0,75L, декоративна кутија , декорација, Бомбињера Линдор СРЦЕ,  Бомбоњера Фереро, бомбони Линдор, апетисани.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PAKET BOVIN A’GUPKA 0.75L”
Категории ,