-20%

PAKET BALLANTINE’S WHISKY 0.7L

1,790 ден

Нема на залиха

Пакет за денот на вљубените Валентајн кој содржи:

1хВиски Балантајн 0,7L,  декоративна кутија , декорација, нутела крем, бомбони Фереро, бомбони Рафаело мини кутија.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PAKET BALLANTINE’S WHISKY 0.7L”