NIEDEREGGER Classics 200 gr

899 ден

NIEDEREGGER Classics 200 gr

На залиха

NIEDEREGGER Classics 200 gr

Деликатесни Niederegger марципан чоколади со 71% марципан.  Ова е совршен подарок за сите љубители на марципан. Ароматичниот и сочен марципан е рафиниран со деликатно темно чоколадо.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “NIEDEREGGER Classics 200 gr”
Категории ,