NIEDEREGGER BLACK &
WHITE CHOCOLATE

699 ден

Производител:

Ј.Г. Niederegger GmbH & Co. KG

На залиха

MARZIPAN BLACK & WHITE
КЛАСИК НА ГОДИНАТА

Информација за производот:

Пралини со темно чоколадо

Вкусен чоколаден марципан, рафиниран со вкусни парчиња бело и темно чоколадо, прелиен со крцкаво темно чоколадо.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “NIEDEREGGER BLACK &
WHITE CHOCOLATE”
Категории ,