-22%

JAMESON WHISKY PAKET 0.7L

2,790 ден

JAMESON WHISKY PAKET 0.7L

Пакетот содржи: уникатна декоративна кутија со капак, виски Џејмисон 0.7L, фереро и линдор бомбони, апетисани, декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “JAMESON WHISKY PAKET 0.7L”