-10%

LAZAR GRASHEVINA 2021 SPECIAL EDITION 0.75L

529 ден

  • Арома:
    • Грејпфрут,
    • дискретни хербални тонови,
    • зелено јаболко,
    • кора од лимон;
  • Алкохол: 13%

На залиха

LAZAR GRASHEVINA 2021 SPECIAL EDITION 0.75L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “LAZAR GRASHEVINA 2021 SPECIAL EDITION 0.75L”