-21%

GORDONS PINK GIN PAKET 0.7L

2,590 ден

GORDONS PINK GIN PAKET 0.7L

Пакетот содржи: уникатна декоративна кутија со капак, џин Гордонс Пинк 0.7L, фереро и линдор бомбони, апетисани, декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GORDONS PINK GIN PAKET 0.7L”