-14%

GIN FINSBURY PINK 0.7L+2GLASS LEAFY BIG

899 ден

GIN FINSBURY PINK 0.7L+2GLASS LEAFY BIG

Пакетот содржи:

  • Џин Финсбри Пинк 0.7L
  • 2xЧаши Пасабахче ЛИФИ БИГ Коктел 450мл.

На залиха

Пакетот содржи:

  • Џин Финсбри Пинк 0.7L
  • 2xЧаши Пасабахче ЛИФИ БИГ Коктел 450мл.

Количините на промоцијата се ограничени.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GIN FINSBURY PINK 0.7L+2GLASS LEAFY BIG”