-16%

GIN BOMBAY 0.5L+2GLASS BORGONOVO GIN TONIC

1,299 ден

Пакетот содржи:

  • Џин Бомај 0.5L
  • 2xЧаши БОРГОНОВО ЏИН ТОНИК 620ml.

Количините на промоцијата се ограничени.

На залиха

Пакетот содржи:

  • Џин Бомај 0.5L
  • 2xЧаши БОРГОНОВО ЏИН ТОНИК 620ml.

Количините на промоцијата се ограничени.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GIN BOMBAY 0.5L+2GLASS BORGONOVO GIN TONIC”