FANTINEL PROSECCO EXTRA DRY 0.75L

670 ден

  • Нето: 750мл
Боја

Бело, Пенливо

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “FANTINEL PROSECCO EXTRA DRY 0.75L”
Категорија