-8%

999 ден

  • Нето: 700мл

Disaronno е амаретто ликер со вкус на бадеми, прво произведен од Доменико Реина на почетокот на 20 век. Лидерот на пазарот  е претставен во својата трговска марка квадратно шише и е познат по целиот свет.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “DISARONNO 0.7L”