PASABAHCHE DECANTER ENOTECA 1+2SET

630 ден

  • Пасабахче – Турски бренд
  • Материјал: Стакло
  • Сет од Декантер со 2 чаши за вино
  • Декантер од 1800 мл.
  • Чаши од 545 мл.

Нема на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCHE DECANTER ENOTECA 1+2SET”