CHIVAS REGAL 15YEARS SCOTCH WHISKEY 2 GLASS 0.7L

3,470 ден

  • Chivas Regal 15Years Виски со 40% алкохол
  • Идеален пакет за подарок кој доаѓа во кутија со 2 чаши

Нема на залиха

CHIVAS REGAL 15YEARS SCOTCH WHISKEY 2 GLASS 0.7L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CHIVAS REGAL 15YEARS SCOTCH WHISKEY 2 GLASS 0.7L”