-22%

CHIVAS 12y WHISKY PAKET 0.7L

3,990 ден

CHIVAS 12y WHISKY PAKET 0.7L

Пакетот содржи: уникатна декоративна кутија со капак, виски Чивас Регал 12год 0.7L, фереро и линдор бомбони, декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CHIVAS 12y WHISKY PAKET 0.7L”