CALANICA SYRAH 0.75L

976 ден

CALANICA SYRAH 0.75L

CALANICA SYRAH 0.75L

Боја

Црвено

Сорта на Грозје

Сира

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CALANICA SYRAH 0.75L”
Категорија