CALANICA CHARDONNAY 0.75L

976 ден

CALANICA CHARDONNAY 0.75L

CALANICA CHARDONNAY 0.75L

Сорта на Грозје

Шардоне

Боја

Бело

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CALANICA CHARDONNAY 0.75L”
Категорија