-23%

BOVIN WINERY MUSCAT TEMJANIKA PAKET 0.75L

2,190 ден

BOVIN WINERY MUSCAT TEMJANIKA PAKET 0.75L

Пакетот содржи: уникатна декоративна кутија со капак, вино Бовин Мускат Темјаника 0.75L, фереро и линдор бомбони, декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOVIN WINERY MUSCAT TEMJANIKA PAKET 0.75L”