-22%

BOVIN WINERY IMPERATOR VRANEC PAKET 0.75L

3,690 ден

BOVIN WINERY IMPERATOR VRANEC PAKET 0.75L

Пакетот содржи: уникатна декоративна кутија со капак, вино Бовин Император Вранец 0.75L, фереро и линдор бомбони, апетисани, декорација

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOVIN WINERY IMPERATOR VRANEC PAKET 0.75L”