BOVIN NATURAL YELLOW GRAPE BRANDY 0.5L

379 ден

  • Нето: 500 мл.
  • Алкохол: 40%

Ракија од природно жолто грозје произведена по класична технологија, користена со векови од антички Македонци. Да се ​​служи како аперитив или дигестив.

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOVIN NATURAL YELLOW GRAPE BRANDY 0.5L”