-22%

BORGONOVO GIN TONIC 6 Glass Set

849 ден

  • Боргоново – Италијански бренд
  • Материјал: Стакло
  • Чаши за Џин – Тоник
  • 620мл
  • Сет од 6 чаши

Нема на залиха

BORGONOVO GIN TONIC 6 Glass Set

  • Комплет 6 чаши од 620 мл.
  • Производител: Боргоново , Италија
  • Материјал: Стакло, Модерен дизајн
  • Пакувањето содржи 6 чаши
  • Потекло: Италија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BORGONOVO GIN TONIC 6 Glass Set”
Категории ,