BOHEMIA CRYSTALEX SIESTA Whiskey 290ml SET

820 ден

  • Бохемија Кристали – Чешки бренд
  • Материјал: Кристал
  • Кристални чаши за Виски
  • Погоден за илјадници циклуси за миење садови
  • Висока механичка отпорност оценета во согласност со техничките стандарди на ЕУ
  • Капацитет: 290 мл.
  • Пакување: Сет од 6 чаши

Нема на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOHEMIA CRYSTALEX SIESTA Whiskey 290ml SET”
Категории ,