ABSOLUT VODKA GLASS PACK 0.7L

1,090 ден

ABSOLUT VODKA GLASS PACK 0.7L

Нема на залиха

ABSOLUT VODKA GLASS PACK 0.7L

Абсолут водка со 2 оргинални чаши абсолут.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “ABSOLUT VODKA GLASS PACK 0.7L”