WHISKEY JOHNNIE WALKER RED LABEL 0.7L

1,149 ден

  • Шкотско Виски
  • Нето: 700 мл.
  • Алкохол: 40%

WHISKEY JOHNNIE WALKER RED LABEL 0.7L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WHISKEY JOHNNIE WALKER RED LABEL 0.7L”