JAMESON WHISKEY 0.7L +2GLASS WHISKEY

1690 ден

JAMESON WHISKEY 0.7L+2GLASS PASABAHCE TIMELESS 345ml

Пакетот содржи:

  • Џејмисон Виски 0.7L
  • 2xЧаши Пасабахче Тајмлес Виски 345мл.

Количините на промоцијата се ограничени!

На залиха

JAMESON WHISKEY 0.7L+2GLASS PASABAHCE TIMELESS 345ml

Пакетот содржи:

  • Џејмисон Виски 0.7L
  • 2xЧаши Пасабахче Тајмлес Виски 345мл.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “JAMESON WHISKEY 0.7L +2GLASS WHISKEY”