JAMESON BLACK BARREL WHISKEY NOVOGODISEN PAKET 0.7L

4500 ден

JAMESON BLACK BARREL WHISKEY NOVOGODISEN PAKET 0.7L

Новогодишниот пакет содржи:

  • Виски Џејмисон Блек Барел 0,7L,
  • декоративна кутија,
  • декорација,
  • фереро чоколадни бомбони,
  • рафаело чоколадни бомбони,
  • линдор чоколадни бомбони,
  • апетисани.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “JAMESON BLACK BARREL WHISKEY NOVOGODISEN PAKET 0.7L”
Категорија