1190 ден

  • Нето: 2L
  • Алкохол: 40%

OUZO TSANTALI 2L

Нема на залиха

OUZO TSANTALI 2L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “OUZO TSANTALI 2L”