739 ден

Нема на залиха

1883 COCONUT SYRUP 1L

Со својот сладок тропски мирис на свежо рендан кокос, сирупот Coconut 1883 е со богат вкус, мазен и со полно тело. Сирупот од кокос 1883 е направен од внимателно одбрани состојки вклучувајќи природен шеќер од трска и нашата тајна состојка, чиста алпска вода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “1883 COCONUT SYRUP 1L”