749 ден

Нема на залиха

1883 CARAMEL SYRUP 1L

Карамел сируп од 1883 година

Совршената рамнотежа помеѓу вкусот и сладоста, сирупот Caramel 1883 развива интензивни ноти на путер, ванила и карамелизиран шеќер за полно тело, избалансиран финиш. Сирупот Caramel 1883 е направен од внимателно одбрани состојки вклучувајќи природен шеќер од трска и нашата тајна состојка, чиста алпска вода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “1883 CARAMEL SYRUP 1L”