4750 ден

  • Нето: 750мл
  • Алкохол:43%

ZACAPA 0.7L

Ултра премиум рум,произведен од шеќерната трска позната уште како “virgin honey” која се зрее во бурбон и шери буриња на надморска височина од 2,300 метри.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “ZACAPA 0.7L”