TRAIKOVSKY RAKIJA 1L WITH 2 DESIGNED GLASS

1,430 ден

Нема на залиха

Пакет ракија со 2 чаши:

  • Ракија Трајковски 1L + 2 дизајнирани чаши за ракија со натпис „АЈ УШТЕ ПО ЕДНА„*

*во соработка со креативно студио Тиноски

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TRAIKOVSKY RAKIJA 1L WITH 2 DESIGNED GLASS”