STARA ZOLTA RAKIJA POVARDARIE 0.7L

759 ден

  • Нето: 700 мл.
  • Алкохол: 48%

Нема на залиха

STARA ZOLTA RAKIJA LOZOVA POVARDARIE 0.7L

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “STARA ZOLTA RAKIJA POVARDARIE 0.7L”