COPPA COCKTAILS MOJITO 0.7L+2GLASS

1180 ден

COPPA COCKTAILS MOJITO 0.7L+2GLASS

Пакетот содржи:

  • Kопа Коктел Мохито 0.7L
  • 2xЧаши Пасабахче Tајмлес Коктел 365мл.

Количините на промоцијата се ограничени.

Нема на залиха

COPPA COCKTAILS MOJITO 0.7L+2GLASS

Пакетот содржи:

  • Kопа Коктел Мохито 0.7L
  • 2xЧаши Пасабахче Tајмлес Коктел 365мл.

Количините на промоцијата се ограничени.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “COPPA COCKTAILS MOJITO 0.7L+2GLASS”