TENJAKU GIN 0.7L + 2 GLASS ELYSIA COCKTAIL 500ml.

1999 ден

На залиха

TENJAKU GIN 0.7L + 2 GLASS ELYSIA COCKTAIL 500ml.

Промоција:
1хТенџаку Џин 0,7L

2хПремиум чаши Пасабахче Елисиа коктел 500ml.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TENJAKU GIN 0.7L + 2 GLASS ELYSIA COCKTAIL 500ml.”