GORDONS PINK GIN 1L + 2 PASABAHCE ELYSIA 500ml GLASS

2270 ден

На залиха

GORDONS PINK GIN 1L + 2 PASABAHCE ELYSIA 500ml GLASS

Промоција на Џин Гордонс Пинк 1Л + 2 чаши за џин/коктел Пасабахче Елисиа 500мл

  • 1хГордонс Пинк 1л
  • 2 чаши Пасабахче Елисиа 500мл.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GORDONS PINK GIN 1L + 2 PASABAHCE ELYSIA 500ml GLASS”