GORDONS GIN FREE ALCOHOL 0.7L

1390 ден

Нема на залиха

GORDONS GIN FREE ALCOHOL 0.7L

Гордонс Џин БЕЗ АЛКОХОЛ 0,0%

Направен со користење само на најфините дестилирани ботанички производи (смрека и цитрусни ароми) , исто како и оригиналниот лондонски сув џин на Гордонс, Гордонс 0,0% го обезбедува храбар лик од смрека што би го очекувале од Гордон.

Совршена алтернатива без алкохол за вашиот избор на Gordon’s & тоник.

Измешајте го со тоник и сервирајте со лимета за совршен џин тоник со јасен и освежителен вкус.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GORDONS GIN FREE ALCOHOL 0.7L”