GIN SAX PINK 0.7L+2GLASS LEAFY

819 ден

Пакетот содржи:

  • Џин САКС Пинк 0.7L
  • 2xЧаши Пасабахче ЛИФИ Коктел 300мл.

Количините на промоцијата се ограничени.

Нема на залиха

GIN SAX PINK 0.7L+2GLASS LEAFY

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GIN SAX PINK 0.7L+2GLASS LEAFY”