GIN GORDONS PINK 0.7L+2GLASS

1680 ден

GIN GORDONS PINK 0.7L+2GLASS

Пакетот содржи:

  • Џин Гордонс Пинк 0.7L
  • 2xЧаши Пасабахче Елисиа Коктел 445мл.

Количините на промоцијата се ограничени.

На залиха

GIN GORDONS PINK 0.7L+2GLASS PASABAHCE ELYSIA COCKTAIL 445ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GIN GORDONS PINK 0.7L+2GLASS”