-11%

1,390 ден

Gin GORDONS 0.7L + 2 Glass Pasabahce Timeless 330ml

Пакетот содржи:

  • Џин Гордонс  0.7L
  • 2xЧаши Пасабахче Тајмлес Коктел 330мл.

Количините на промоцијата се ограничени.

На залиха

Gin GORDONS 0.7L + 2 Glass Pasabahce Timeless 330ml

Пакетот содржи:

  • Џин Гордонс  0.7L
  • 2xЧаши Пасабахче Тајмлес Коктел 330мл.

Количините на промоцијата се ограничени.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GIN GORDONS 0.7L+2GLASS”