-17%

GIN BEEFEATER BLOOD ORANGE 0.7L+2GLASS

1399 ден

Gin Beefeater Blood Orange 0.7L + 2 Glass Pasabahce Timeless 330ml

Пакетот содржи:

  • Џин Бифитер црвен портокал  0.7L
  • 2xЧаши Пасабахче Тајмлес Коктел 330мл.

Количините на промоцијата се ограничени.

На залиха

GIN BEEFEATER BLOOD ORANGE+2GLASS

Пакетот Содржи

Џин Бифитер црвен портокал 0.7L + 2 Чаши Пасабахче Тајмлес 330мл.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GIN BEEFEATER BLOOD ORANGE 0.7L+2GLASS”