FINSBURY PLATINUM GIN 1L

1280 ден

На залиха

Gin Finsbury Platinum е супер премиум џин, од London Dry тип од 47,0% alc/vol, совршен за најсложените прилики.

Боја: бела кристална

Мирис интензивен. Многу коријандер и смрека, со нежни зачинети нијанси, цитрусни и цветни ноти.

Со богат и свеж вкус.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “FINSBURY PLATINUM GIN 1L”