-8%

TIKVEŠ WINERY WHITE WINE SS BAG in BOX 5L

1890 ден

  • TIKVEŠ WINERY WHITE WINE SPECIAL SELECTION BAG in BOX 5L
  • Сорти на грозје: Шардоне и Темјаника

Нема на залиха

TIKVEŠ Special Selection blend бело вино во картонска амбалажа од 5l кое ги содржи сортите на грозје Шардоне и Темјаника.

Боја

Бело

Вино Брендови
Сорта на Грозје

Темјаника, Шардоне

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TIKVEŠ WINERY WHITE WINE SS BAG in BOX 5L”
Категории , ,