-8%

TIKVEŠ WINERY RED WINE SS BAG in BOX 5L

1890 ден

  • TIKVEŠ WINERY RED WINE SPECIAL SELECTION BAG in BOX 5L
  • Сорти на грозје: Вранец и Каберне Сувињон

Нема на залиха

TIKVEŠ Special Selection blend црвено вино во картонска амбалажа од 5l кое ги содржи сортите на грозје Вранец и Каберне Сувињон

Боја

Црвено

Сорта на Грозје

Вранец, Каберне Совињон

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TIKVEŠ WINERY RED WINE SS BAG in BOX 5L”
Категории , ,