RAMON BILBAO CRIANZA TEMPRANILLO 0.75L

719 ден

Нема на залиха

RAMON BILBAO CRIANZA TEMPRANILLO 0.75L

Боја

Црвено

Земја на потекло

Шпанија

Сорта на Грозје

Темпранило

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “RAMON BILBAO CRIANZA TEMPRANILLO 0.75L”
Категории ,