LAZAR ERIGON MERLOT 0.75L

619 ден

  • Сорта на грозје: Мерло
  • Алкохол: 15%

Нема на залиха

LAZAR ERIGON MERLOT 0.75L

Боја

Црвено

Сорта на Грозје

Мерло

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “LAZAR ERIGON MERLOT 0.75L”