LAZAR PEARL FRIZZANTE ROSE VALENTINE PAKET

1975 ден

Нема на залиха

LAZAR PEARL FRIZZANTE ROSE 0.75L VALENTINE PAKET

Пакетот содржи:

  • Пенливо Вино Лазар Розе 0,75л
  • Декоративна кутија со преграда
  • Декорација
  • Фереро бомбони
  • Бомбони срце

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “LAZAR PEARL FRIZZANTE ROSE VALENTINE PAKET”
Категорија