JOSTELA WINERY CABERNET SAUVIGNON 0.75L

519 ден

На залиха

JOSTELA WINERY CABERNET SAUVIGNON 0.75L

Вино Брендови
Боја

Црвено

Сорта на Грозје

Каберне Совињон

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “JOSTELA WINERY CABERNET SAUVIGNON 0.75L”